Měření a regulace

Platili byste rádi méně za vytápění? Pořiďte si techniku, která Vám pomůže efektivně topit a neplýtvat tak energií a penězi!

Poradíme Vám s výběrem jednotlivých měřících a regulačních prvků, jako jsou čidla, elektronické hlavice, řídící systémy, relé, regulátory, servopohony, termostaty, oběhová čerpadla apod., zpracujeme a zrealizujeme projekt na míru vytápěným prostorám a Vašim požadavkům na tepelnou pohodu.

Uvažujete o regulaci ke stávající starší otopné soustavě? Rádi Vám nabídneme odbornou konzultaci a případně navrhneme efektivnější řešení s Vaším stávajícím nebo s některým z moderních kotlů, které Vám pomohou ještě lépe ušetřit Vaše finance za topení.

Spolupracujeme s výrobci:

KTR – Regulační technika ADEX

Výrobce typových i zakázkových regulátorů topení, elektronických regulací pro teplovodní topení a kaskádových řadičů kotlů.

ETATHERM – programově řízená regulace vytápění

Regulační soupravy ETATHERM jsou použitelné jak pro teplovodní, tak pro přímotopné elektrické soustavy. Mají řadu konfigurovatelných parametrů i funkcí a mohou přizpůsobit svoji činnost konkrétním podmínkám dané aplikace či požadavkům uživatele.

"

Napište nám:

Rychlý kontakt:

EKO Pinďák, s.r.o.
Tisá 317
403 36 Tisá

tel.: +420 475 222 850

mobil: +420 603 201 806

 

EKO Pinďák, s.r.o. © 2009–2010 | Grafické studio M-design

počítadlo.abz.cz